Opinie

Lubisz czuć się pełny i wewnętrznej harmonii?

Opinie o nas

Zajęcia w studiu Estes prowadzone są w miłej atmosferze. Szczególnie ujmujące jest indywidualne podejście do klientek. Agnieszka pamięta, że któraś z nas nie lubi oglądać się w lustrze, a ktoś inny potrzebuje podwójną matę lub nie może wykonywać ćwiczeń obciążających pewną grupę mięśni czy stawów. Stara się dostosować zajęcia do potrzeb ćwiczących, zwraca uwagę na to, jak ćwiczymy i koryguje błędy. Nauczyła nas, że w pilatesie bardzo ważne jest wykonywanie każdego ruchu. Myśląc o tym jak pracuje ciało, momentalnie zapomina się o całej reszcie świata - to genialny relaks.
Dorota Wilanowska - Parda

Uczestniczę w zajęciach prowadzonych w studiu estes już od dawna przede wszystkim dlatego, że są prowadzone bardzo profesjonalnie oraz z nastawieniem na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Poza tym są bardzo urozmaicone zarówno pod względem wykonywanych ćwiczeń jak i używanych przyrządów. Bardzo lubie ćwiczenia na piłkach - szczególnie dużych, ale także takie, na których korzystamy ze specjalnych wałków (J), małych piłek, ciężarków, gum i innych.
Bardzo ważna jest także atmosfera - zawsze jest bardzo miło - przede wszystkim dzięki prowadzącym zajęcia, a także dzięki przyjemnie urządzonemu wnętrzu. Miła atmosfera udziela się nam wszystkim, dlatego zawsze także "terapeutyczny" wymiar tych zajęć - wynikający z dobrego wysiłku fizycznego, ćwiczeń rozciągających i relaksacyjnych oraz zwykle wesołych pogawędek jakie ucinamy sobie po zajęciach.
Anna Trzos

Pilates w studio estes ćwiczę już od trzech lat, także w czasie ciąży. Ćwiczenia te stały się moim zdrowym nawykiem. Dają mi siłę, energię oraz dobre samopoczucie. Polecam wszystkim, gdyż jest to bardzo dobry sposób na trening i relaks jednocześnie. Estes to również fachowa wiedza prowadzących, profesjonalna obługa, ciepła, przyjazna atmosfera, ciekawi ludzie, przytulne, luksusowe wnętrze i wspaniała muzyka. Zachęcam gorąco. Pozdrawiam
Gosia Krzyworączka.

U na sali jest wspaniale. Wreszcie można się odprężyć. Wystrój, muzyka i ćwiczenia sprzyjają psychicznej i fizycznej regeneracji.
Przychodźcie bo warto!
Aga Strzalka

Agnieszka Ostasz jest wyjątkową osobą i profesjonalnym trenerem, każdego dnia zastanawia się jak poprzez ćwiczenia oraz motywację i psychologię osiągnieć pomagać ludziom. Jej ciągły rozwój, chęć poznawania nowego i przekraczania granic nie ma końca. Praca z ciałem to jej pasja. Każdego traktuje indywidualnie dlatego efekty jakie się osiąga są niesamowite.
Trening z nią sprawia, że z każdym nowym dniem moje ograniczenia znikają. To co zrobiła z moim ciałem to cud, tak cud nie boję się użyć tego słowa. Estes jej autorska technika to nie tylko trening, ale również sposób na lepsze życie. Indywidualnie dopasowany do moich potrzeb trening oraz dieta sprawiły, że bóle kręgosłupa, nadwaga, i ciągłe napięcie w karku, które było przyczyną bólu głowy to już przeszłość. Czuję spójność i harmonię między umysłem, a ciałem. Mam dużo lepszą świadomość swojego ciała. Ćwiczenia oddechowe, ruch, elementy tańca, wszystko to sprawia, że moje ciało i duszę wypełnia pozytywna energia, którą chcę dzielić się z innymi, a praca znów sprawia mi przyjemność. Zawsze cię czymś zaskoczy. W duchu mówisz nie dam rady, a za chwilę robisz to i mówisz wow!


opinie

To co w niej wyjątkowe to również to, że ona w ciebie wierzy. Każdy Twój sukces to również i jej sukces i cieszy się nim razem z Tobą. Twoje życie już nigdy nie będzie takie jak dawniej.........a jak to mówi Agnieszka... to dopiero początek.
Polecam Agnieszka i jej Estes z całego serca.


PS. Jeżeli nie chcesz żyć lepiej to proszę nie trać jej czasu i daj szansę tym, którzy jej potrzebują.

⤺ powrót
bottom_line