Jak zacząćAby móc zarejestrować się na zajęcia potrzebujesz w kolejności:

  1. Założyć konto w naszym systemie rezerwacji.
  2. Doładować konto systemowe (dokonując wpłaty: przelewem lub gotówką)
  3. Kiedy konto systemowe jest faktycznie doładowane (zwykle trwa to do kilka dni od daty dokonania wpłaty) możesz dokonać rezerwacji miejsca na zajęcia. Jeśli pieniądze nie są jeszcze na koncie system podczas próby rezerwacji poinformuje Cię o tym.

Ad 1. Załóż konto -> na stronie głównej lub w zakładce zajęcia kliknij przycisk: "rezerwuję miejsce", otworzy się nowe okno, a w nim nasz system rezerwacji, gdzie możesz załozyc swoje konto. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie system poinformuje Cię o tym.

Ad 2.Aby doładować konto należy dokonać wpłaty gotówką lub przelewem(dane do przelewu w zakładce kontakt)

Ad 3.Mając już założone i doładowane konto po wejściu na stronę www.estes.pl wchodząc w zakładkę zajęcia lub na stronie głównej - naciskasz przycisk "rezerwuję miejsce", po otwarciu nowego okna logujesz się wpisując swoją nazwę użytkownika(adres e-mail) oraz hasło i wybierasz zajęcia, na które chcesz zarezerwować miejsce. Dalej poprowadzi Cię system.

bardzo ważne!!!
jeśli zaczynasz u nas ćwiczenia, to gorąco polecam przyjść chociaż jeden, ten pierwszy raz na zajęcia we wtorek o 21:15. Na tych zajęciach poświęcę Ci szczególną uwagę, a na podstawie obserwacji, po ćwiczeniach będę w stanie doradzić nad czym warto popracować i zaproponuję najlepszą opcję.

FAQ

Ile razy w tygodniu powinienem chodzić, aby był efekt?
Odczujesz pozytywną różnicę chodząc juz raz w tygodniu, ale ćwicząc 2-3 razy w tygodniu szybko również zobaczysz fizyczne zmiany w swoim ciele.

Na ilu zajęciach powinienem być, aby móc przejść na następny poziom?
Każdy jest inny, ale co do zasady powinnaś zaliczyć 5 lekcji pilates I przed zajęciami pilates II, 5 zajęć pilates II przed zajęciami pilates III.

Skąd mam wiedzieć, czy jestem gotowy do zajęć pilates II?
Jesteś w stanie bez większych trudności zrobić Roll Up z leżenia do siadu, a także możesz podnieść swoje biodra nad głową nie pomagając sobie rękami. Ponad to nie masz poważniejszych urazów. Znasz nazwy ćwiczeń i fundamentalne zasady techniki.

Zajęcia, na które chodze wydają mi się zbyt łatwe. Co mam zrobić?
Poinformuj o tym instruktora po zajęciach, ona będzie wiedziała, czy w Twoim przypadku zaproponować Ci głębszą(intensywniejszą)pracę na tych zajęciach, czy też już inne klasy.

Co to jest polityka anulowania rezerwacji?
12-godzinna. Jeśli anulujesz swoją rezerwację przed upływem 12 godzin od zajęć nie zostaniesz obciążony za tą rezerwację. Jeśli anulujesz rezerwację na mniej niż 12 godzin od zajęć, pobrana będzie należność za te zajęcia, bez względu czy ktoś dostanie się z lity oczekujących.

Jak funkcjonuje lista oczekujących?
Nawet jeśli klasa jest pełna, zarejestruj się! Pojawi się pytanie, czy chcesz znaleźć się na liście oczekujących. Lista oczekujących mieści do 4 osób. Jeśli ktoś zrezygnuje z wyprzedzeniem, zostaniesz o tym powiadomiony przez e-mail. Jeśli anulowanie będzie dokowe w ostatniej chwili, dołożę wszelkich starań aby zadzwonić do Ciebie, pod warunkiem, że będę miała Twój numer. Najbardziej aktualne informacje są oczywiście na stronie internetowej. Opłata za zajęcia nie będzie pobrana, jeśli nie będziesz w stanie dotrzeć na zajęcia kiedy będac na liście rezerwowej otrzymałeś informację o pojawieniu się miejsca dla Ciebie w ostatniej chwili.

Dlaczego nie mogę dostać się na żadne zajęcia?
Czy rezerwujesz miejsce z wyprzedzeniem? Czy korzystasz z funkcji listy oczekujących? Rezerwujesz miejsce na zajęcia, które są mniej oblegane? Nadal nic? Zadzwoń do mnie, razem znajdziemy na to radę!

bottom_line